ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | GREENCELL |
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 4891199014574 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | R03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | mikrotužkové baterie (typ AAA) |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 4891199014574 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPZR03/4SH | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199042201 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:KKLHD30X25_HD
KOD VÝR.:LHD 30X25_HD
EAN.:8595057633872
KOD KRAT.:BEK0102
KOD VÝR.:1821000500
EAN.:8592920009178
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
KOD KRAT.:OS4050300210353
KOD VÝR.:4050300210353
EAN.:4050300210353
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:PHIH8720169264151
KOD VÝR.:872016926415100
EAN.:8720169264151
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena