Schneider Unica System+ podlahová krabice M plastová 4 moduly 45x45
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169264151 |
| Rozměry | 32x90x90mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1450 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 1390 mm |
| Výřez | 70 mm |
| Výška balení | 990 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| EAN | 08720169264168 | box | 11 | ks |
| GPC | 929003712201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169264151 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169264151 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
KOD KRAT.:HDL412E
KOD VÝR.:L412E
EAN.:8596425164684
KOD KRAT.:OSISFCI18/840S
KOD VÝR.:4058075618008
EAN.:4058075618008
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:YETECH36PT
KOD VÝR.:001101064
EAN.:3838895551799
KOD KRAT.:GPCR1220BL5
KOD VÝR.:1042122015
EAN.:4891199001345
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena