ABB CLASSIC spínač jednopólový ř.1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904058 |
| Šířka | 51 |
| Výška | 86 |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 51 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 51 mm |
| Označení zdroje | R50 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 8.6 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 86 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8594019241896 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595209945310 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595209904058 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZR5040 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:MGLA10055
KOD VÝR.:LA10055
EAN.:4892657089646
KOD KRAT.:HDN020B
KOD VÝR.:N020B
EAN.:8595118861138
KOD KRAT.:MOLAB4000A4KO600ND/1
KOD VÝR.:LAB4000A4KO600ND/90/AB
EAN.:8596099075934
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
KOD KRAT.:MOUS3000A2KN600/DALI
KOD VÝR.:US3000A2KN600/DALI
EAN.:8596099033309
KOD KRAT.:PHL18/15
KOD VÝR.:871150072684140
EAN.:8711500726841
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena