Můj košík: 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0
Menu

FAQ - Často kladené dotazy

Co znamenají číselné údaje v sekci "Kódy výrobce pro jiné balení"?


V této sekci naleznete kompletní logistické informace, které u nás k danému zboží evidujeme. Je zde možné zjistit o jaký druh kódu se jedná (EAN kód, GPC kód, obecný kód výrobce atp.), k jakému balení je vztažen (ks, box, blistr) a kolik kusů základní jednotky daný kód obsahuje (např. jeden EAN kód 8711500632029 představuje jeden celý box zářivek v němž je 25ks)

Co je to řazení TOP?


Řazení “TOP” doporučené řazení v něm se snažíme dodržovat logickou topologii zboží, tak jak jej ve svých cenících uvádějí přímo sami výrobci.

Velikost portfolia -  Je zboží na portálu jediným, co lze ve Vaší společnosti zobchodovat?

Není. Portfolio, které je u nás možno zobchodovat je mnohem širší, avšak nepovažujeme za účelné, aby byl portál zahlcen nikovými položkami. U některých výrobců (např. Philips, Ledvance, Osram, Megaman) udržujeme na portálu celkové portfolio, tedy máte skutečný obraz o celkovém stavu momentálního portfolia těchto výrobců. U zbytku dodavatelů se snažíme o jakési "minimální maximum", které zajištuje hlavní proud běžné poptávky. V případě, že nenaleznete v portálu zboží, které jste chtěli - neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce, či referenty.

Jsou nějaké obchodní rozdíly mezi nákupem přes portál a dosavadním způsobem, kterým jsme nakupovali ?

Nejsou. Po obchodní stránce je nákup identický s našimi (resp. Vašimi individuálními) podmínkami. Neposkytujeme dodatečnou slevu ani přirážku na elektronický nákup. Dopravní podmínky zůstávají stejné. Vaším nákupem přes portál se nemění ani Vaše splatnost ani cena dopravného. Elektronický nákup je naší společností chápán jako další způsob zvýšení komfortu a zpřehlednění pro naše zákazníky, ne však jako odlišný obchodní model.