WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199219061 |
| Váha | 0.14 kg |
| Rozměry | 34,2x34,2x61,5mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR20 |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| Skupina zboží | Baterie |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199219061 | ks | 1 | ks |
| KOD | GPLR20S2SH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:KKKP68/2_KA
KOD VÝR.:KP 68/2_KA
EAN.:8595057600089
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320666
KOD VÝR.:871951432066600
EAN.:8719514320666
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena