SOLIGHT koaxiální kabel anténní 90° 2m Kód:SSN1202E
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489818944 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 235 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 23.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 212 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 3606489818944 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS52120 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
KOD KRAT.:HDL412E
KOD VÝR.:L412E
EAN.:8596425164684
KOD KRAT.:OSISFCI18/840S
KOD VÝR.:4058075618008
EAN.:4058075618008
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:YETECH36PT
KOD VÝR.:001101064
EAN.:3838895551799
KOD KRAT.:GPCR1220BL5
KOD VÝR.:1042122015
EAN.:4891199001345
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena