WAGO svorka s páčkou 3x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-413
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 221 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 100 ks |
| EAN | 4050821808435 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18.8 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 13.2 mm |
| Výška balení | 8.4 mm |
| Barevné provedení | transp./oranžová |
| EAN | 4050821808435 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG221-412 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-52289 B1
KOD VÝR.:3553-52289 B1
EAN.:8595017205873
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena