ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AAA/LR03 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | INDUSTRIAL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900361056 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 17638900361053 | box | 11 | pck |
| KOD | ENLR06INBL10 | pck | 3 | pck |
| EAN | 7638900361056 | bli | 5 | pck |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320628
KOD VÝR.:871951432062800
EAN.:8719514320628
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena