LEDVANCE LED nástrčka DULUX D EM 6W/13W G24d-1 4000K 660lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699694920 |
| Váha | .195 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A67 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002306803 | ks | 1 | pck |
| EAN | 08718699775599 | bal | 4 | pck |
| EAN | 8718699694920 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA13/WW/3 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2604.9+E14+827+V0240
EAN.:4892657063417
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:AMEPH0300121
KOD VÝR.:EPH0300121
EAN.:3606480525001
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3_pos
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
KOD KRAT.:HDL412E
KOD VÝR.:L412E
EAN.:8596425164684
KOD KRAT.:OSISFCI18/840S
KOD VÝR.:4058075618008
EAN.:4058075618008
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:YETECH36PT
KOD VÝR.:001101064
EAN.:3838895551799
KOD KRAT.:GPCR1220BL5
KOD VÝR.:1042122015
EAN.:4891199001345
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena