EMOS konektor pro UTP kabel RJ45 Cat.5E drát Kód:K0102
KOD KRAT.:BEK0102
KOD VÝR.:1821000500
EAN.:8592920009178
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 48 ks |
| EAN | 8595057633872 |
| Šířka | 30 |
| Výška | 25 |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 1000 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 100 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| KOD | KKLHD30X25_HD | m | 2 | m |
| EAN | 8595057633872 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:BEK0102
KOD VÝR.:1821000500
EAN.:8592920009178
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
KOD KRAT.:OS4050300210353
KOD VÝR.:4050300210353
EAN.:4050300210353
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:PHIH8720169264151
KOD VÝR.:872016926415100
EAN.:8720169264151
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
KOD KRAT.:HDL412E
KOD VÝR.:L412E
EAN.:8596425164684
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena