ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | GREENCELL |
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 4891199000119 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | R6 |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 14 mm |
| Výška balení | 14 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 04891199114632 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199000119 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPZR6 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199001055 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:PAR20ZCBL2
KOD VÝR.:R20RZ/2BP
EAN.:5410853032779
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:BES30200
KOD VÝR.:2333130250
EAN.:8592920107737
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena