EMOS prodlužovák 3faz. 5x16A 10m guma Kód:PM0902
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 5000 ks |
| EAN | 8592920009178 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8592920009178 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEK0102 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920009185 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
KOD KRAT.:OS4050300210353
KOD VÝR.:4050300210353
EAN.:4050300210353
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:PHIH8720169264151
KOD VÝR.:872016926415100
EAN.:8720169264151
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:NO111148
KOD VÝR.:111148
EAN.:8592765111487
KOD KRAT.:HDL412E
KOD VÝR.:L412E
EAN.:8596425164684
KOD KRAT.:OSISFCI18/840S
KOD VÝR.:4058075618008
EAN.:4058075618008
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena