ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199217814 |
| Váha | 0.068 kg |
| Rozměry | 26,2x26,2x50mm |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR14 |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199217814 | ks | 1 | ks |
| KOD | GPLR14S2SH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
KOD KRAT.:KKLH15X10_HD
KOD VÝR.:LH 15X10_HD
EAN.:8595057621374
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:KKLV18X13_HD
KOD VÝR.:LV 18X13_HD
EAN.:8595057608511
KOD KRAT.:OSISFCI24/830
KOD VÝR.:4058075618022
EAN.:4058075618022
KOD KRAT.:SIP105
KOD VÝR.:P105
EAN.:8592718026943
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320666
KOD VÝR.:871951432066600
EAN.:8719514320666
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena