NIL bužírka smršťovací 9.5mm (zahřát.až 4.8mm) zel.žlutá ;Kód:RCZ 9.5/4.8-1000
KOD KRAT.:MDSBZZ9.5/4.8
KOD VÝR.:RCZ 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120049250
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 2273 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 100 ks |
| EAN | 4050821027874 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16.7 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 22 mm |
| Výška balení | 5.8 mm |
| Barevné provedení | transp./žlutá |
| EAN | 4050821027874 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG2273-205 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MDSBZZ9.5/4.8
KOD VÝR.:RCZ 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120049250
KOD KRAT.:KCNKS2
KOD VÝR.:NKS2
KOD KRAT.:BEP0413R
KOD VÝR.:P0413R
EAN.:8592920111680
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena