BALS zásuvka vestavná přímá 16A/3-pólová 230V IP44 Quick Kód:13668
KOD KRAT.:BA1245
KOD VÝR.:4001245
EAN.:4024941136686
| Výrobce: | |
| Výrobce | TOPLUX |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8714101018339 |
| Balení | 100 ks |
| Váha | 0.045 kg |
| Průměr | 45 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | opál |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 160 lm |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Životnost | 1500 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 25 W |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| KOD | TOZTRIM25/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8714101018339 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BA1245
KOD VÝR.:4001245
EAN.:4024941136686
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:SEZSPE15ZE
KOD VÝR.:PE 15 ZE
EAN.:5907484332892
KOD KRAT.:GP27A
KOD VÝR.:1021002715
EAN.:4891199011504
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena