MEGAMAN LED reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 2700K 390lm/35° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699764814 |
| Váha | .1 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G120 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 19.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Globe |
| Ekvivalentní náhrada za | 120 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869976481400 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002372101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699764814 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG13W/WW | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699764821 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:KKLV11X10_HD
KOD VÝR.:LV 11X10_HD
EAN.:8595057608504
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:PHI8720169173842
KOD VÝR.:872016917384200
EAN.:8720169173842
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:KKLHD20X20_HD
KOD VÝR.:LHD 20X20_HD
EAN.:8595057609617
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:PHLEDA7W/WW
KOD VÝR.:871869647218701
EAN.:8718696472187
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/840
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657115000
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW_pos
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:OSH66760PRO/240
KOD VÝR.:4008321945655
EAN.:4008321945655
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
KOD KRAT.:AMEZ9EUB108
KOD VÝR.:EZ9EUB108
EAN.:3606486370018
KOD KRAT.:PHIH17415/30/P7
KOD VÝR.:8718696167977
EAN.:8718696167977
KOD KRAT.:MGLU0702/828
KOD VÝR.:LU0702-GU9-2800K
EAN.:4892657063813
KOD KRAT.:PHPIEB5.5/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097040100
EAN.:8727900970401
KOD KRAT.:PHLEDWA18.5/RGB
KOD VÝR.:871951455463400
EAN.:8719514554634
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
KOD KRAT.:BEH2017
KOD VÝR.:3010002017
EAN.:8592920056929
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena