DURACELL baterie do naslouchadel DA 312 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PRACTITONE |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500038715 |
| Váha | .0105 kg |
| Délka | 57 |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 25 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T25 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Tvar zdroje | trubicový |
| Užití | trouba |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 25 W |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 08727900800784 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500255419 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500257918 | box | 11 | ks |
| EOC | 871150003871550 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500255419 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500257918 | box | 11 | ks |
| KOD | PHZH300KL25 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150003871505 | ks | 1 | ks |
| GPC | 924198244442 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900800784 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500038715 | ks | 1 | ks |
| GPC | 924198244440 | ks | 1 | ks |
| GPC | 924198244441 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena