WAGO krabicová svorka 2x0.5-2.5 mm2 transp/bílá Kód:2273-202
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 2273 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 100 ks |
| EAN | 4050821027867 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16.7 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 18 mm |
| Výška balení | 5.8 mm |
| Barevné provedení | transp./červená |
| EAN | 4050821027867 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG2273-204 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena