OSRAM 1906 PENDULUM ROUND E27 GD OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854419553
KOD VÝR.:4099854419553
EAN.:4099854419553
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 288 ks |
| EAN | 8594160490181 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 4 mm |
| Patice | E14 |
| KOD | EE-AB1901162 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490181 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854419553
KOD VÝR.:4099854419553
EAN.:4099854419553
KOD KRAT.:MOPIKPU34
KOD VÝR.:OZAWPIKPU34
EAN.:5902448975344
KOD KRAT.:OS4099854709159
KOD VÝR.:4099854709159
EAN.:4099854709159
KOD KRAT.:OS4099854442759
KOD VÝR.:4099854442759
EAN.:4099854442759
KOD KRAT.:MO4159000522
KOD VÝR.:4159000522
EAN.:8596099026967
KOD KRAT.:OS4099854460975
KOD VÝR.:4099854460975
EAN.:4099854460975
KOD KRAT.:PH8719514403840
KOD VÝR.:871951440384000
EAN.:8719514403840
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena