NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | Kanlux |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5905339021618 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 42 mm |
| Materiál | Keramika |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 4.8 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 42 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Patice | E27 |
| KOD | KNCP800F-E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339021618 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339534170 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:BEP1417
KOD VÝR.:1902140700
EAN.:8595025302304
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0105
KOD VÝR.:2CDS253025R0105
EAN.:4016779996662
KOD KRAT.:EOCN09
KOD VÝR.:0508
EAN.:8594012225145
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0255
KOD VÝR.:2CDS253025R0255
EAN.:4016779996709
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:AB3553-07289 B1
KOD VÝR.:3553-07289 B1
EAN.:8595017204685
KOD KRAT.:MOI418ALEP
KOD VÝR.:I418AL600EP
EAN.:8595073703467
KOD KRAT.:PHIH17437/30/P7
KOD VÝR.:8718696170557
EAN.:8718696170557
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:EBA551231
KOD VÝR.:A551231
EAN.:8595155003744
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena