TESLAMP žárovka čirá pro průmyslove použiti 60W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035251 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595557035251 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035640 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035647 | box | 11 | ks |
| KOD | TESZ3525 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557031819 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031816 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:TESZKL75
KOD VÝR.:3516
EAN.:8595557035534
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSDT/E42/827
KOD VÝR.:4050300425665
EAN.:4050300425665
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena