DURACELL baterie do naslouchadel DA 312 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Super Heavy Duty |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496556267 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-uhlíková |
| Označení IEC | R6 |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| Označení zdroje | AA |
| KOD | VA2006SLBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496608881 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496556267 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496608898 | bal | 4 | bli |
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:DELSKB12-3
KOD VÝR.:SKB12-3
EAN.:6410014530518
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena