Schneider CEDAR PLUS zásuvka 230V 16A 2P+PE IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699774059 |
| Váha | .018 kg |
| Rozměry | 39,5x35,5x35,5mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 36 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | MR11 |
| Patice | GU4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 2.3 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 184 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 929002066455 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699774059 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMR112.3/WW/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699774066 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230170
KOD VÝR.:872016923017000
EAN.:8720169230170
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
KOD KRAT.:OSA2825-2BL
KOD VÝR.:4062172395885
EAN.:4062172395885
KOD KRAT.:OSA5007-2BL
KOD VÝR.:4062172396028
EAN.:4062172396028
KOD KRAT.:OSA7506-2BL
KOD VÝR.:4062172396325
EAN.:4062172396325
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena