VARTA baterie zinko-uhlik. SUPER.HEAVY.DUTY 2014 C/R14 ;BL2
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Super Heavy Duty |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496556342 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-uhlíková |
| Označení IEC | R20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 4008496608829 | box | 11 | bli |
| KOD | VA2020SLBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496556342 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:VA4920LPBL2
KOD VÝR.:4008496559237
EAN.:4008496559237
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena