VARTA baterie zinko-uhlik. SUPER.HEAVY.DUTY 2020 D/R20 ;BL2
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014530518 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| KOD | DELSKB12-3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014530518 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena