VARTA baterie zinko-uhlik. SUPER.HEAVY.DUTY 2020 D/R20 ;BL2
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Super Heavy Duty |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496556304 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-uhlíková |
| Označení IEC | R14 |
| Označení zdroje | C |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| KOD | VA2014SLBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496608850 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496556304 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:KKKPR68_KA
KOD VÝR.:KPR 68_KA
EAN.:8595057648302
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena