ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AA/LR06 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Longlife Power |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496559435 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 4008496559442 | box | 11 | bli |
| KOD | VA4906LPBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496559459 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559435 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:OSISAHWORK
KOD VÝR.:4099854109607
EAN.:4099854109607
KOD KRAT.:YETECT18PT
KOD VÝR.:001101002
EAN.:3838895456582
KOD KRAT.:BEP5727
KOD VÝR.:3402025000
EAN.:8592920067130
KOD KRAT.:AMNU122454
KOD VÝR.:NU122454
EAN.:3606489452117
KOD KRAT.:PHI59466/31/E3
KOD VÝR.:8718696173664
EAN.:8718696173664
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena