ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AAA/LR03 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | ALKALINE POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900246599 |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 17638900410850 | box | 11 | bli |
| KOD | ENLR6APBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900246599 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR3APBL4
KOD VÝR.:7638900247893
EAN.:7638900247893
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena