DURACELL baterie do naslouchadel DA 13 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Hearing Aid |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4043752174748 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 1.4 V |
| náplň | Zinko-vzdušná |
| Označení IEC | 312 |
| Označení zdroje | 312 |
| Podskupina zboží | baterie do naslouchadel |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 4 mm |
| EAN | 14043752174745 | box | 11 | bli |
| EAN | 04043752174748 | bli | 5 | bli |
| EAN | 96077573 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50536214 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394046832 | box | 11 | bli |
| EAN | 4043752174755 | bal | 4 | bli |
| EAN | 05000394946835 | box | 11 | bli |
| EAN | 05000394062672 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394062658 | box | 11 | bli |
| EAN | 4043752174748 | bli | 5 | bli |
| KOD | DR312/B6 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4043752397871 | ks | 1 | bli |
| EAN | 14043752397878 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena