PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035114 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1330 lm |
| Šířka balení | 55 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 8595557035114 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZKL100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035596 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035593 | bal | 4 | ks |
| EAN | 18595557032059 | bal | 4 | ks |
| EAN | 18595557035111 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595557031796 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031793 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:TESZKL75
KOD VÝR.:3516
EAN.:8595557035534
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:YETDII16A
KOD VÝR.:112122
EAN.:3838895000143
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena