TESLAMP žárovka iluminační čirý 240-25 E27
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035466 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595557031840 | box | 11 | ks |
| KOD | TESZ3566 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035466 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031847 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595557035664 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:TESZ3530
KOD VÝR.:4000186
EAN.:8595557031864
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:EE-AB135113400
KOD VÝR.:1351-13400
EAN.:8594160490112
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:PHI17479/93/PN
KOD VÝR.:8718696176825
EAN.:8718696176825
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
KOD KRAT.:EDDECOR100CRZ
KOD VÝR.:186369
EAN.:8413893106025
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:OSVNAVT250S4Y
KOD VÝR.:4050300024417
EAN.:4050300024417
KOD KRAT.:ENH364/363MBL1
KOD VÝR.:7638900107753
EAN.:7638900107753
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena