TESLAMP žárovka čirá pro průmyslove použiti 60W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035534 |
| Balení | 100 ks |
| Váha | 0.034 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 55 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 75 W |
| Světelný tok | 920 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 8595557035169 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035166 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595557031789 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035589 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031786 | bal | 4 | ks |
| KOD | TESZKL75 | ks | 1 | ks |
| EAN | 57031786 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595557035534 | ks | 1 | ks |
| EAN | 185955570317 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena