MEGAMAN LED reflektor PAR16 3.1W/35W GU10 4000K 270lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/CW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL
EAN.:4892657099171
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082388 |
| Délka | 52 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 52 x 50 mm |
| Balení | 60 ks |
| Váha | 0.053 kg |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 52 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Příkon | 4.7 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | reflektorová žárovka |
| Výška balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Provedení | opál |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 390 lm |
| Úhel vyzařování | 35 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657082388 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLR6304.7LN-WFL/CW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/CW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL
EAN.:4892657099171
KOD KRAT.:YERERZ52_210DZ
KOD VÝR.:Z52.210DZ
EAN.:8595191300081
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392489
KOD VÝR.:8720169392489
EAN.:8720169392489
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena