GP baterie alkalická SUPER.NEW C/LR14/ ; 2-shrink
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | GREENCELL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199002205 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | 6F22 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| přepravní rozměr cm | 4.8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 27 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| EAN | 04891199001253 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199001246 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199002205 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPZ6F22 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:KKLV18X13_HD
KOD VÝR.:LV 18X13_HD
EAN.:8595057608511
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:KKLH15X10_HD
KOD VÝR.:LH 15X10_HD
EAN.:8595057621374
KOD KRAT.:OB2205017
KOD VÝR.:2205017
EAN.:4012195211273
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena