NARVA halogenová žárovka JC 12V 20W G4
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 48 ks |
| EAN | 8594160490112 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Patice | E27 |
| KOD | EE-AB135113400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490112 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:YETDII16A
KOD VÝR.:112122
EAN.:3838895000143
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/840
KOD VÝR.:8720169308923
EAN.:8720169308923
KOD KRAT.:OB2024705
KOD VÝR.:2024705
EAN.:4012195446774
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena