TESLAMP žárovka čirá pro průmyslove použiti 40W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035527 |
| Váha | 0.4 kg |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 55 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 60 W |
| Světelný tok | 700 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 8595557035572 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035579 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595557035145 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035527 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZKL60 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035142 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595557031772 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031779 | bal | 4 | ks |
| EAN | 18595557035524 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:TESZKL75
KOD VÝR.:3516
EAN.:8595557035534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena