LEDVANCE LED zářivka T5 AC 0,849m 18W 230V G5 6500K 2800lm NonDim 50Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552625
KOD VÝR.:4099854552625
EAN.:4099854552625
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854081187 |
| Délka | 863.00 |
| Průměr | 19.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 865 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 39 W |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 86.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 24 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854081194 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854081187 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST5HOAC16865 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854552625
KOD VÝR.:4099854552625
EAN.:4099854552625
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena