PHILIPS LED zářivka T8 EM UO 1.2m 17.7W/36W G13 2400lm/865 35Y
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Mini.Pragma |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 377x93x290mm |
| Šířka | 294 |
| Výška | 377 |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 3606480456060 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 95 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 29.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 295 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| Zástavbová hloubka | 80 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | rozvodnice |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Počet modulů | 24 |
| KOD | AMMIP22212S | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606480456060 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480456067 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena