Schneider rozvodnice pod omítku Mini.Pragma 24mod. IP40 kouř.dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854483837 |
| Délka | 117.00 |
| Průměr | 40.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T40 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1470 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854483837 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854483837 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854483844 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena