OSRAM autovýbojka D3S XENARC CB INTENSE NG 66340CBN 35W 12/24V PK32d-5 HFBox-2ks
KOD KRAT.:OSA66340CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172397674
EAN.:4062172397674
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4062172145305 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D3S |
| Patice | PK32d-5 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 113 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 103 mm |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 4062172145305 | box | 11 | box |
| KOD | OSA66340CBN-HCB | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OSA66340CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172397674
EAN.:4062172397674
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena