OSRAM LED trubková žárovka COMF T40 11W/95W E27 2700K 1470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Centura |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338807 |
| Délka | 90 |
| Rozměry | 90x90x90mm |
| Šířka | 90 |
| Výška | 100 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 5.7 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výřez | 70 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Barevné provedení | Aluminium |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| EAN | 8719514338807 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514338807 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003047601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena