LEDVANCE LED nástrčka DULUX D EM 7W/18W G24d-2 3000K 700lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169292451 |
| Rozměry | 1214x28x1214mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30.5 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 127.7 cm |
| Příkon | 17.7 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 305 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 1277 mm |
| Životnost | 35000 hod |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 2400 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8720169292451 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003746301 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT17.7/865UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169292468 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena