OSRAM lineární halogen HALOLINE ECO 64696 120W 230V R7s 118mm
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823136 |
| Délka | 148.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-2 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 700 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075823136 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075823143 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDD7/830EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:OS4099854055034
KOD VÝR.:4099854055034
EAN.:4099854055034
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena