PHILIPS HUE-WA svít.down.LED Centura 1x5.7W GU10 350lm/820-65/WCA IP20 ; alu
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169275294 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 39 W |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | PHELEDTM18.5W865HO | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169275294 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003734802 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016927529400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena