LEDVANCE LED globe filament G125 4W/15W E27 1800K 140lm Dim 15Y kouřová
KOD KRAT.:OS4099854090325
KOD VÝR.:4099854090325
EAN.:4099854090325
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075761032 |
| Délka | 283.00 |
| Průměr | 125.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 149 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 4 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 34.9 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 149 mm |
| Výška balení | 349 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 140 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075761049 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075761032 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906C125-761032 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854090325
KOD VÝR.:4099854090325
EAN.:4099854090325
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
KOD KRAT.:EADILER40230V50HZ240
KOD VÝR.:051759
EAN.:4015080517597
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena