LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,72m T8 EM 7W 230V G13 3000K 765lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321413116 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 58 mm |
| označení ECE | P21/5W |
| Patice | BAY15d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Příkon | 21/5 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 58 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 140 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4008321413116 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA7528ULT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321413123 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008321413130 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
KOD KRAT.:OSEF1906C125-761032
KOD VÝR.:4058075761032
EAN.:4058075761032
KOD KRAT.:OSEA608/865Z
KOD VÝR.:4099854102431
EAN.:4099854102431
KOD KRAT.:PHQLL217X45S/8401PSD
KOD VÝR.:871951461795700
EAN.:8719514617957
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena