PHILIPS HUE Wi-Fi BLE 100W A60 E27 822-65 RGB 1PF/6
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC FIT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321377685 |
| Délka | 172.00 |
| Šířka | 83.00 |
| Výška | 33.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 167.00000000 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 16.7 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 33.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 83.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321377685 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQPTFIT70/220-240I | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321377692 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena