PHILIPS LED reflektor R63 4.5W/60W E27 2700K 345lm/36° Dim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QTP |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321329370 |
| Váha | 0.18 kg |
| Délka | 280.00 |
| Rozměry | 28x3x2,1cm |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 21 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321329370 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321329387 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4008321061614 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTP5149230 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena