GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 4891199216671 |
| Rozměry | 14,5x14,5x50x5mm |
| Váha | 0.023 kg |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| EAN | 4891199216695 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199216688 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199216671 | ks | 1 | ks |
| KOD | GPLR6S2SH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena