PANASONIC batere zinko-uhlik. ZINC.CARBON C/R14 ;BL2
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
| Výrobce: | |
| Výrobce | PANASONIC |
|---|---|
| Produktová řada | Zinc Carbon |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5410853032779 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-uhlíková |
| Označení IEC | R20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 5410853032786 | bal | 4 | bli |
| KOD | PAR20ZCBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5410853032779 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5410853032793 | bal | 4 | bli |
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:KKKP68/2_KA
KOD VÝR.:KP 68/2_KA
EAN.:8595057600089
KOD KRAT.:AN211P/15X10/HNEDA
KOD VÝR.:5906194000947
EAN.:5906194000947
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:DCKOBJSP
KOD VÝR.:5738493
EAN.:8596053001146
KOD KRAT.:PHDS9/10
KOD VÝR.:871150095194680
EAN.:8711500951946
KOD KRAT.:PHEMLAR11120/93024D
KOD VÝR.:871951442969700
EAN.:8719514429697
KOD KRAT.:PHI8721103110039
KOD VÝR.:872110311003900
EAN.:8721103110039
KOD KRAT.:AB3901H-A05040 17
KOD VÝR.:3901H-A05040 17
EAN.:8592624067757
KOD KRAT.:PHEMLAR11120/94045D
KOD VÝR.:871951442975800
EAN.:8719514429758
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena